Multi multi zamiast multi lotka

Zmiana nazwy

15 czerwca 2009 roku, doszło do zmiany nazewnictwa multi lotka. Zastąpiono je nazwą multi multi. Multi lotek polegał na tych samych zasadach co swój następca. Aby zagra w multi lotka, należało podobnie jak teraz wytypować od 1 do 10 liczb z 20 losowanych, z bębna maszyny losującej w której znajdowało się aż 80 kul.
Losowania multi lotka, podobnie jak jego następcy, odbywają się dwa razy dziennie, siedem dni w tygodniu. Wprowadzenie zwiększonej liczby losowań to efekt przejścia na system online. Chodziło o to, że wraz z większym zapotrzebowaniem na grę, należało umożliwić graczom szerszy i częstszy dostęp do rozgrywki.

Szansa na wygraną – podstawowe informacje

Jak w każdej grze losowej, również w multi lotku szans na zdobycie pokaźnej kwoty pieniędzy było całe mnóstwo. Zawsze, kiedy nagroda jest większa, jest to bodziec motywujący graczy do intensywniejszej gry. Wielkość wygranej zdecydowanie wpływa na wyobraźnię obstawiających, przez co totalizator sportowy nie mógł nigdy narzekać na brak zainteresowania swoimi grami liczbowymi.
Dziś, w erze internetu, ludzie maja stanowczo ułatwioną możliwość zarówno typowania, jak i obserwacji wyników losowania na żywo. Jest to możliwe dzięki zamontowaniu w każdej kolekturze specjalnych, dedykowanych monitorów na których bez przerwy przeprowadzane są wszelkiego rodzaju losowania gier liczbowych totalizatora sportowego.
Nawet jeśli ktoś zupełnie przypadkowo znajdzie się w pobliżu kolektury, widząc na ekranie proces losowania, może stać się hipotetycznym graczem, co zarówno jemu da szansę na zwycięstwo, a tym bardziej zyska na tym sam organizator, gdyż może on skusić potencjalnego gracza aby zagrał.

Psychologia

Tak już zbudowany jest ten świat, że wysokość potencjalnej wygranej może proporcjonalnie zwiększyć zainteresowanie klientów. Dlatego wygrane staja się co raz wyższe. Działanie na wyobraźnię gracza jest wyjątkowo duże, dzięki czemu chętnych na wygrana jest zdecydowanie więcej. Warto jednak polecić gry liczbowe. Zawsze jest jakaś szansa na zwycięstwo.

Author: bingobongo.pl