Atrakcja niczym gra komputerowa – laserowy paintball imprezy dla firm. Laser tag arena

Coraz częściej właściciele firm dbają o zapewnienie swoim pracownikom ciekawych form spędzania wolnego czasu. Organizują imprezy integracyjne, których zespół zacieśnia więzy między sobą uczestnicząc w zabawie. Laserowy paintball imprezy dla firm zamieni w niezapomnianą przygodę. Miejscem na jej przeżycie jest laser tag arena.

Każdy z uczestników gry otrzymuje broń i kamizelkę. Brzmi groźnie, ale jest to bezpieczna forma rozrywki. Broń jest lekka, a strzela jedynie wiązką światła. Ta nie zabiera trafionemu przeciwnikowi życia i zdrowia, a jedynie wirtualne punkty. Gra jest więc ciekawą formą rozrywki zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Sprawdzi się jako atrakcja na wieczorze kawalerskim i każdych urodzinach, bez względu na ilość świeczek na torcie solenizanta.

Uczestnicy gry spotykają się na specjalnej arenie. Miejsce jest odpowiednio przygotowane na tego typu rozgrywki. Panuje tam tajemniczy półmrok, a gracze ukrywają się wśród labiryntów. Dodatkowego klimatu mogą nadać stare beczki, rury, zawory i piece. Dzięki lampom UV, stroboskopom i ledom uczestnicy zabawy mogą poczuć się, jakby brali udział w grze komputerowej.

Author: bingobongo.pl