Zajęcia plastyczne w Bingo Bongo

Oferta Bingo Bongo

Najlepsza nauka dla dzieci to ta poprzez zabawę. Dzięki temu najmłodsi się nie nudzą, są ciągle skupieni i mniej się męczą. Odkrywają przy tym swoje zdolności i kształtują zainteresowania, co jest kluczowe w najmłodszych latach życia. Przykładamy uwagę do tego, by nasze centrum rozrywki nie było samą zabawą, ale pożyteczną zabawą, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć plastycznych dla dzieci, z którymi warto się zapoznać.

Zapraszamy serdecznie do zapisywania swoich pociech w wieku 5-12 lat na wyjątkowe zajęcia plastyczne, które będą odbywały się w okresie wakacyjnym w każdy wtorek i czwartek w godzinach 11:00-14:00.

Warsztaty pogłębiają ciekawość i prowadzą do ogólnego rozwoju aktywności poznawczych. Wspólnie poszerzamy horyzonty wyobraźni, dostrzegamy szczegóły, ćwiczymy pamięć obrazkową. Rozwijamy w ten sposób pamięć i koncentrację a także wyobraźnię twórczą i kreatywność dzieci, co zaowocuje w przyszłości.

Głównym celem naszych zajęć plastycznych dla dzieci jest nieświadome rozwijanie umiejętności, czyli zabawa, która przyniesie za sobą wiele korzyści. Poprzez nasze zajęcia dzieci zostaną wprowadzone do świata sztuki która rozwija umysł, zachęca do wspólnej pracy, inspiruje i motywuje do działania, co pozwala dzieciom odnaleźć zainteresowania a przede wszystkim rozwinąć wyobraźnię.

Program pierwszych zajęć
„Kolorowanie na tysiąc sposobów”

  • malowanie wodą
  • wyklejanie papierem kolorowym
  • standardowe kolorowanie kredkami/flamastrami
  • malowanie farbami
  • barwienie soli i tworzenie z niej obrazków

Stwórzmy własną małą galerię sztuki!

 

Kolejne programy zajęć będą pojawiały się na naszej stronie.

W celu zapisania swojego dziecka zapraszamy do naszej Sali Zabaw bądź zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Cena za 1 godzinę:
20 zł/os.

Cena 3-godzinnych zajęć:
45 zł/os.

Po zakończonych warsztatach na dzieci czeka godzinka darmowej zabawy w naszej Sali Zabaw!

Serdecznie zapraszamy!