Sala zabaw dla dzieci

Poczuj prawdziwą radość!

Bingo Bongo to wyjątkowe miejsce na mapie miasta Warszawy. To tu na Twoje dziecko czeka magiczny świat zabawy, która porwie nawet największego ponuraka. Nasza sala zabaw dla dzieci zachwyci malucha w każdym wieku: i przedszkolaka, i ucznia szkoły podstawowej, a nawet całe rodziny. Bez względu na to, czy potrzebna Ci rewelacyjna sala urodzinowa, czy po prostu chcesz się pobawić z dzieckiem w niebanalnym miejscu – wybierz właśnie nas. Każda wizyta w rodzinnym centrum rozrywki Bingo Bongo będzie niezapomniana!

Więcej niż sala zabaw dla dzieci

W Bingo Bongo na Ciebie i Twoje dziecko czeka feria atrakcji, które pobudzą wyobraźnię i kreatywność malucha, oraz zapewnią mu setki powodów do uśmiechu. Na początek skorzystajcie z bajecznie kolorowego, fantazyjnego placu zabaw. Na dużej przestrzeni, zabezpieczonej specjalną matą, przygotowaliśmy wszystko to, co maluchy lubią najbardziej: zjeżdżalnię prowadzącą do dużego basenu z kolorowymi piłeczkami, kolorowe karuzele, samochodziki, kącik edukacyjno-artystyczny czy rewelacyjną grę w Knoockera, która cieszy się powodzeniem wśród wszystkich naszych gości. A to dopiero początek szalonej przygody! Jeśli szukasz większego wyzwania, skieruj się w stronę Labiryntu Luster. Misternie skonstruowany, pozwala spojrzeć na siebie niczym w krzywym zwierciadle i raz czy dwa pomylić drogi. Ile czasu zajmie Ci przemierzenie całej trasy i czy będziesz szybszy od swojej pociechy? Wyrusz w świat przygody i przekonaj się sam! Dla miłośników zagadek i najbardziej spostrzegawczych, przygotowaliśmy grę „Ucieczka z więzienia”. Fantazyjny i niebanalny tor przeszkód zapewni Wam całe mnóstwo emocji i pozwoli rozwinąć zmysł równowagi i logicznego myślenia. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić!

Urządź z nami urodziny malucha

Nasze centrum zabaw to doskonałe miejsce nie tylko na rodzinną zabawę z najmłodszymi, ale również na bajkowe kinderbale. Na naszych gości czeka wyjątkowa sala urodzinowa dla dzieci z obsługą cateringową, rewelacyjnymi animacjami i wszystkimi atrakcjami placu zabaw, labiryntu luster i ucieczki z więzienia. Małych gości przyjmujemy, troszcząc się o ich bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Opiekunom oferujemy komfortową poczekalnię, darmowe WiFi, a także możliwość skosztowania kawy czy herbaty. Jeśli poszukujesz nietuzinkowego miejsca do zabawy z dzieckiem, odwiedź Ursynów i zajrzyj do Bingo Bongo już dziś!

Gwarantujemy, że i Ty i Twoja pociecha zakochacie się w naszej sali zabaw i wrócicie do nas nie jeden raz!