Plac zabaw dla dzieci

Wyjątkowe atrakcje Bingo Bongo

Placów zabaw jest wiele. Nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Nigdzie jednak na Twojego malucha nie czeka więcej atrakcji niż u nas. Jeśli szukasz bezpiecznej i zaaranżowanej kreatywnie przestrzeni, w której dziecko będzie mogło się przenieść w bajkowy świat fantazji –  centrum zabaw Bingo Bongo to jest to!

Plac zabaw dla dzieci to za mało

Fantazyjne karuzele, basen z piłkami z zakręconą zjeżdżalnią, samochodziki, kącik edukacyjny i artystyczny… to wszystko już było. To wszystko, co oferują inne place zabaw. Oczywiście u nas też znajdziesz takie atrakcje – na dużej, kolorowej przestrzeni, zabezpieczonej specjalną matą – tak, by każde dziecko czuło się u nas dobrze i mogło bawić się bez końca. Ale to nie wszystko.

U nas plac zabaw to dopiero początek magicznej przygody, która czeka na każdego szkraba. Z myślą o najbardziej wymagających, przygotowaliśmy bowiem całe mnóstwo atrakcji, które zaskoczą, pobudzą wyobraźnię i zagwarantują dziecku wszechstronny rozwój. Odwiedzając Ursynów, w Bingo Bongo Twój maluch może przenieść się do niesamowitego Labiryntu Luster i spróbować odnaleźć drogę do wyjścia. Ale uwaga, to wyzwanie tylko dla najodważniejszych! Jeśli dzieci są wystarczająco śmiałe i marzą o tym, by zmierzyć się z zagadką dla najtęższych umysłów – polecamy również naszą grę „Ucieczka z więzienia”. U nas można wskoczyć nawet w kolorowe morze! Oczywiście mowa tu o uwielbianej przez najmłodszych atrakcji – kulki dla dzieci! Ponadto czeka na nich kreatywna i zabawna gra w Knoockera, a dla mobilnych – dostęp do darmowego Wi-Fi na terenie całego centrum.

W naszym rodzinnym centrum rozrywki możesz oczekiwać również niesamowitej atmosfery. Przyjazna i uśmiechnięta obsługa, komfortowe miejsce do zabawy oraz do odpoczynku, bajecznie kolorowe światła i wszystko, czego potrzebujesz, by świetnie się bawić. Park rozrywki Bingo Bongo to idealna przestrzeń  – także na imprezy urodzinowe, kinderbale czy rodzinne gry. Czy potrzebujesz czegoś więcej, by spędzić ze swoim maluchem niezapomniane chwile? Już dziś zaplanuj wizytę w  Bingo Bongo i odkryj zupełnie nowy wymiar zabawy! Przekonaj się, że nawet plac zabaw może zaskakiwać!