Imprezy dla dzieci i wiele więcej

Oferta dla przedszkoli i szkół podstawowych

Wycieczki szkolne to nieodłączna część nauki. Pozwalają na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i nauczyć się czegoś interesującego w nowych warunkach. Zacieśniają też więzi między uczniami, poprzez ciągłą interakcję między nimi. Jak więc widać, wycieczki szkolne to same plusy. Na pewno ciekawym miejscem do odwiedzenia przez przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych będzie plac zabaw w Bingo Bongo – centrum rozrywki dla dzieci. Prócz wielu atrakcji możemy też zorganizować niezapomnianą imprezę dla dzieci!

Nasz park rozrywki idealnie wpisuje się wytyczne wycieczek szkolnych, które mają nie tylko bawić, ale też uczyć. W Bingo Bongo uczymy poprzez dużą ilość zabawy. Posiadamy atrakcje które wymagają od dzieciaków koncentracji, logicznego myślenia czy zdolności manualnych. Zabawy zespołowe pozwolą rozwinąć zdolność pracy w grupie i zwiększyć chęć do nawiązywania kontaktów. Nasi pracownicy zadbają o bezpieczeństwo i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przygotowaliśmy ofertę specjalnie z myślą o naszych przedszkolakach.

Oferta zawiera*:

  • 2 godziny zabawy na placu zabaw w cenie 15zł od dziecka
  • 2 godziny zabawy na placu zabaw wraz z innymi atrakcjami takimi jak „Ucieczka z więzienia” i „Labirynt luster” w cenie 25 zł od dziecka

Z oferty mogą Państwo korzystać od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-14:00, po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji telefonicznej pod numerem: 796-502-301. Jesteśmy do państwa dyspozycji od godziny 10:00 do godziny 19:00  – zapraszamy bardzo serdecznie!

*Grupa zorganizowana powinna liczyć minimum 10 osób.