Centrum zabaw dla dzieci

Oferta dla grup zorganizowanych

Wiadomo, że najlepsza zabawa, to zabawa w towarzystwie. A im nas więcej – tym lepiej! Nasze centrum zabaw dla dzieci posiada dużo wolnej przestrzeni, co gwarantuje większe bezpieczeństwo i swobodę zabawy. Bingo Bongo zostało stworzone po to, by tętniło w nim życie i by wszędzie niósł się śmiech dzieciaków.

Jeśli masz dużą rodzinę, albo Twoje dziecko ma wiele koleżanek i kolegów z którymi uwielbia spędzać czas – oferta dla grup zorganizowanych jest właśnie dla Ciebie. Odwiedziny w naszym centrum zabaw dla dzieci większą gromadką, to świetny pomysł na wolny weekend lub zaplanowanie czasu w wakacje lub ferie, gdy na dworze jest zimno i nieprzyjemnie. Będzie to na pewno miła odmiana dla Twojego dziecka  i szansa na poznanie nowych zabaw i aktywności. Dzięki towarzystwu zabawa będzie jeszcze weselsza!

Zasady oferty dla grup zorganizowanych

  • Grupy zorganizowane powinny liczyć minimum 10 osób.
  • Koszt Labiryntu Luster to 14zł / osobę.
  • Dla mniejszych grup liczących nie mniej niż 4 osoby i nie więcej niż 9 osób, mamy zniżkę – 15%.
  • Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja! Można jej dokonać telefonicznie lub mailowo.

Telefon: 796 502 301
E- mail: kontakt@bingobongo.pl

Dla rodziców, którzy chcą tylko spokojnie przypilnować swoje pociechy oferujemy darmowe Wi-Fi na terenie całego centrum rozrywki Bingo Bongo Jeśli jednak nabierzecie ochoty na zabawę – zapraszamy do naszych escape room’ów! Czy uda się Wam uciec z więzienia? Warto spróbować!

Dobre towarzystwo to także podstawa każdego przyjęcia urodzinowego. W Bingo Bongo posiadamy specjalną salę urodzinową w której zorganizujemy niezapomniane przyjęcie!