Labirynt Luster

Atrakcje w Bingo Bongo

Labirynt luster to niewielkie pomieszczenie złożone z samych, wysokich luster. Jak sama nazwa wskazuje – ich układ tworzy zawiły labirynt, z którego trzeba się wydostać, a nie jest to wcale takie łatwe. Wewnątrz jest ciemno, jedynie lustra oświetlone są  kolorowymi światłami, co w połączeniu z różnym kątem ustawienia luster,  tworzy iluzje optyczne, powodując dezorientację. Wszelkie powstałe złudzenia bardzo utrudniają znalezienie drogi do wyjścia.  Na pierwszy rzut oka zabawa wydaje się być banalnie prosta,  jednak zawiłe korytarze i odbicia nas samych na każdej ścianie powodują, że łatwo się zgubić.

Podobnie jak w grze escape room, labirynt luster polega na jak najszybszym wydostaniu się z niego. Trzeba wykazać się sprytem i nie dać zwieść się iluzjom! To wspaniała atrakcja z masą śmiechu i dobrej zabawy dla każdego, bez względu na wiek. Wizyta w labiryncie luster będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego uczestnika. W końcu nie codziennie możemy doświadczyć iluzji nieograniczonej przestrzeni która nas otacza.

Zasady Labiryntu Luster

Minimalna ilość graczy – 1 osoba
Maksymalna ilość graczy – 6 osób
Czas trwania rozgrywki – ok. 25 minut
Ubiór – wygodny, niekrępujący ruchów

Dla własnego bezpieczeństwa z labiryntu luster nie powinny korzystać osoby z klaustrofobią i chore na epilepsję.

To jedna z niewielu atrakcji w centrum zabaw dla dzieci Bingo Bongo! Koniecznie sprawdźcie naszą całą ofertę, w której znaleźć można między innymi zajęcia plastyczne, salę zabaw, salę urodzinową a także kulki dla dzieci. Organizujemy imprezy dla dzieci i przyjęcia urodzinowe z tortem i poczęstunkiem.

Zachęcamy do polubienia naszej strony na facebook’u by być na bieżąco!