Park zabaw dla dzieci – atrakcje

ZAMKNIĘTE NA STAŁE

Escape Room

Park zabaw dla dzieci Bingo Bongo, posiada szeroki wybór atrakcji, w tym szalenie popularne gry typu escape room. A czym właściwie jest ta gra i na czym to polega?

Escape room to specjalnie zaprojektowany pokój, w którym zamykani są gracze. W pokoju czeka na nich masa zagadek do rozwiązania. Jest to niezbędne by wygrać – czyli wydostać się z pokoju. Zastanawiacie się gdzie tkwi haczyk? Cały trud polega na tym, że na rozwiązanie wszystkich niewiadomych jest ściśle określony czas. Jeśli nie zdążycie wydostać się z pokoju przed jego upływem– przegrywacie.

Zagadek jest całe mnóstwo i mogą być ukryte wszędzie. Trzeba być bardzo spostrzegawczym, sprytnym i szybkim. Przyda się też łatwe kojarzenie faktów i umiejętność współpracy, bo escape room to gra towarzyska, zawsze dla minimum dwóch osób.

Escape room’s mają różne poziomy trudności i każdy określa inny czas przeznaczony na ucieczkę oraz minimalną i maksymalną liczbę uczestników. Najważniejsze jest jednak zróżnicowanie tematyczne. Ta gra może bawić, straszyć lub intrygować, w zależności od charakteru pokoju.

Nasz park zabaw posiada aż dwa rodzaje gry typu escape room – „ucieczka z więzienia” i „piwnica”. Każda z nich dostarczy naprawdę niesamowitych wrażeń i rozbudzi wyobraźnię. To także świetny pomysł na rodzinne spędzanie czasu. Wspólne rozwiązywanie zagadek zapewni dużo śmiechu i dreszczyk emocji!

Ucieczka z więzienia

Wcielacie się w rolę złoczyńców uciekających z więzienia. Jedynie spryt i pomysłowość pomogą Wam w wydostaniu się na zewnątrz. Czy uda Wam się uciec, zanim ktokolwiek zorientuje się, co zaplanowaliście? Czy będzie potrafili współpracować? A może pokona Was czas? Przekonajcie się sami!

Minimalna ilość graczy – 2 osoby.
Maksymalna ilość graczy – 6 osób.
Czas trwania rozgrywki – 1h.

Gra zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Piwnica

Zostajecie zamknięci na klucz w pomieszczeniu z którego jedyną drogą wyjścia jest odnalezienie klucza. Ale uważajcie – musicie się spieszyć, macie tylko godzinę na rozwiązanie zagadek i otwarcie drzwi. Co kryje się w środku? Na jakie niespodzianki możecie trafić? Tego dowiecie się, wchodząc do  tajemniczej piwnicy.

Minimalna ilość graczy – 2 osoby.
Maksymalna ilość graczy – 2 osoby.
Czas trwania rozgrywki – 1h.

Wymagany minimalny wiek graczy – od 13 roku życia.

Escape room to gra pełna zagadek, niespodzianek i łamigłówek. Zamknięci w niewielkiej grupie znajomych macie godzinę na wydostanie się z pokoju. Czas działa na waszą niekorzyść. Sukces jest możliwy jedynie dzięki pomysłowości, kreatywności i współpracy. Jesteście gotowi przyjąć to wyzwanie? Na pewno! Zapraszamy do rodzinnego centrum rozrywki Bingo Bongo, w którym czekają na was te i wiele innych atrakcji!

ZAMKNIĘTE NA STAŁE