Urodziny dla dzieci i moc atrakcji

Tylko w Bingo Bongo!

Jako centrum rozrywki jesteśmy wręcz zobowiązani, by zapewnić wszystkim naszym gościom – tym małym i tym dużym – szeroki wybór atrakcji, które zapamiętają na długo. Śledzimy wszelkie nowinki i zaopatrujemy się w najnowsze sprzęty do zabawy, którym ciężko się oprzeć. Najlepszym przykładem jest knoocker, czyli interaktywna ścianka, która zapewnia rozrywkę, ale też uczy. Odkąd pojawiła się w naszej sali zabaw, stale cieszy się ogromną popularnością. Warto wspomnieć także o urodzinach dla dzieci, które organizujemy i opanowaliśmy te sztukę do perfekcji. Doskonale wiemy, co dzieciaki lubią i czego oczekują, dlatego urodziny w Bingo Bongo to pomysł trafiony w samą dziesiątkę! Wystarczy odwiedzić galerię naszego rodzinnego centrum rozrywki i przekonać się na własne oczy.

Ale to oczywiście nie wszystko. Wspomniane atrakcje to tylko kropla w morzu tego, co możemy zaoferować. W naszym centrum zabaw znajdują się aż dwa escape room’y o ciekawych motywach przewodnich, kulki dla dzieci i labirynt luster, z którego mogą skorzystać i dzieci i dorośli, spędzając wspólnie niezapomniane chwile.

Wszystkie atrakcje zostały szczegółowo opisane w oddzielnych zakładkach. Jesteśmy naprawdę wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Jeśli trudno Wam w to uwierzyć – po prostu zapraszamy, byście sami mogli się o tym przekonać!